Volné pracovní místo  Programátor CNC strojů - obchodní referent

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
  • znalost profese, praxe, vzdělání technického/strojírenského směru
  • vyborná znalost programování v softwaru TruTops, AutoPoL, CAD/CAM, orientace
v technické vykresové dokumentaci
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení svěřených problémů
  • schopnost pracovat v týmu
  • flexibilita a ochota učit se novým věcem
  • loajalita, pracovní nasazení a vize dlouhodobé spolupráce
Náplň práce:
  • tvorba cenových nabídek
  • samostatné programování CNC strojů v sotwaru TruTops
  • příprava podkladů pro výrobu (administrativa)
  • korekce komunikace se zákazníkem
  • aktivní spolupráce s obsluhou CNC strojů
Nabízíme:
  • zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy
  • moderní pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • další benefity (stravenky, příspěvky při narození dítěte, svatbě aj.)
První kontakt: telefonicky (odpoledne) nebo emailem.
ov.13.11.17

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2017