Volné pracovní místo  Programátor JAVA

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Uvítáme mezi sebou zkušeného JAVA vývojáře!

Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegy na pozici Java vývojář webových aplikací pro zahraniční zákazníky.

Nástup možný ihned. Mzda je závislá na zkušenostech a vzájemné dohodě. Dovolená navíc, prémie v případě úspěšné realizace projektů v zahraničí.

Jaká by byla náplň Tvé práce?

Tvorba zakázkových webových řešení v Javě

Kódování nových funkcionalit na existujících a nových projektech

Analýzy a návrhy individuálních řešení

Práce na prestižních zahraničních projektech

Práce s novými technologiemi

Co bys měl umět?

Dobré znalosti programovacího jazyku Java (minimum Java 7)

Znalost vývojových prostředí (znalost Eclipse výhodou)

Znalost SQL, XML

Ochotu cestovat do zahraničí

Pracovat v kolektivu

Anglický nebo německý jazyk

Co Ti nabízíme my?

Flexibilní pracovní dobu

Práci na zahraničních projektech pro prestižní klienty

Stravenky

Lokalitu v centru Plzně, parkování zdarma

Odpovídající finanční ohodnocení a benefity

Volitelné jazykové kurzy

Pravidelné firemní akce

Další systém odměn a benefitů

Nástup možný ihned.

Svůj životopis pošli na použijte odpovědní formulář Těšíme se!

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - jiné

Benefity

  • Jiné výhody - Koukni na záložku Kariéra a přečti si dlouhej výčet výhod.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.5.2020