Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 45 000–70 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Možnost zkráceného pracovního úvazku.
Co vás čeká?
  • Programování a vývoj
  • návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování
  • příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů
  • interní testování a řešení chyb z testování i provozu
  • konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Požadujeme:
  • VŠ nebo SŠ vzdělání
  • praxi v oboru, minimálně 3 roky na srovnatelné pozici
  • dobrou znalost objektového programování (PHP, C# ...)
  • pokročilou znalost JavaScript, JQuery
  • dobré znalosti HTML, CSS
  • znalosti principů transakční/ relační SQL databáze (MySQL, MS SQL, Oracle ...)
  • časovou flexibilitu, odpovědnost, kreativitu.
Oceníme znalosti:
aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS; Bootstrap; ASP.NET Core; XML, XSLT, UML a Web Services.
Co můžeme nabídnout?
  • zázemí stabilní české společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na HPP, na dobu neurčitou
  • práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií
  • motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů)
  • výše mzdy až 70 tis. podle praxe
  • zvyšování a rozšiřování znalostí díky odborným školením; možnost profesního růstu
Nástup: dle dohody.
Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, mimopracovní aktivity a firemní akce, bonusový systém odměňování, sick days.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2024

Máte zájem o nabídku PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Jana Drábová, personalistka z NUMERICA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROGRAMÁTOR/KA webových aplikací SENIOR

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.