Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR NET/C#, ASP.NET

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dráby č.p. 849, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
NÁPLŇ PRÁCE:
Budete součástí celého životního cyklu vývoje: od zpracování analýz, návrhu architektury aplikace, databáze, přes vlastní programování až po zpracování technické dokumentace a testování. Budete se podílet na vývoji a údržbě WinForms i Web aplikací ASP. NET tak i pomocných utilit (WinService).
POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobrá znalost a nejméně 3 roky praxe programování v.NET/C# a SQL (MS SQL nebo jiné)
  • Dobrá znalost OOP a UML
  • Dobrá znalost SQL na úrovni vytvářeni struktury DB, psaní SQL dotazu, uložených procedur a jejich konzumace v aplikaci
  • Základní znalost ASP.NET, JavaScript, HTML, CSS
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni pochopení technické dokumentace
VÝHODOU:
  • Znalost Enterprise Architect
  • Velkou výhodou je znalost ASP.NET MVC a HTML, CSS, JavaScript
  • Velkou výhodou je znalost PostgreSQL
NABÍZÍME:
  • Práce na HPP nebo ŽL, po zapracování možnost práce z pardubické kanceláře
  • Práci na zajímavých projektech
  • Práce v mladém a perspektivním kolektivu
  • Zajímavou práci ve stabilní české prosperující společnosti
  • Výdělek odpovídající pracovnímu výkonu a další benefity (dle pracovní pozice)
  • Možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy)
  • Bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny
PRVNÍ KONTAKT PROSÍME E-MAILEM NA ADRESU: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 22.8.2016