Volné pracovní místo  Programátor počítačových aplikací

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A použijte odpovědní formulář /2/2016 (s)
Hledáme pracovníka, který se bude podílet na nových vývojových aktivitách v oblasti automatizace pro nadnárodní společnosti.

Podmínkou je znalost programování microcontrollerů, ST obvodů.

Požadujeme:
-znalost anglického jazyka (úroveň A2),
-řidičský průkaz skup. B.

Výhodou:
-VŠ elektrotechnická, automatizace,
-znalost vývoje a konstruování elektrotechnických zařízení,
-znalost programování jazyků C++, C# apod.,
-schopnost prezentovat svůj návrh,
-zkušenosti ve vedení projektů,
-zájem o zvyšování odbornosti,
-základní orientace v optoelektronice a laserové technice.

Nabízíme:
-zajímavou náplň práce,
-příjemné pracovní prostředí prosperující firmy,
-odměňování odpovídající Vašim znalostem, zkušenostem a odpovídající dosaženým výsledkům,
-pružnou pracovní dobu,
-zaměstnanecké výhody,
-profesní růst

kontakt - viz výše

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 15.2.2016