Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA FIRMWARE PRO MIEK

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
" SŠ / VŠ vzdělání oboru elektro
" Znalosti programování mikroprocesorové techniky
" Znalosti používání měřící techniky (multimetr, osciloskop)
" Dobrá znalost programovacího jazyka C
" Schopnost porozumět schématu zapojení elektronického zařízení (nutnost rozumět hardwarovému zapojení)
" Výhodou znalost tvorby firmware pro mikroprocesory PIC32, PIC16, PIC24 v prostředí MPLAB X
" Výhodou znalost programovacího jazyka C#, C++
" Výhodou znalost průmyslových komunikačních sběrnic RS485, Ethernet, CAN
" Výhodou znalost správy a verzování GIT
" Výhodou znalost prostředí LTSpice, Scilab (Matlab)

Náplň práce:
" Návrh a tvorba firmware pro výrobky divize mikroelektroniky, primárně pro hlídače izolačního stavu
" Aktivní účast na návrhu zapojení a testování výrobků
" Tvorba uživatelské i interní dokumentace

Benefity

  • Podnikové stravování - přísp. na stravování
  • Jiné výhody - přísp. na penzij. přip., 5 dní sick days každý rok

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 2.5.2024

Máte zájem o nabídku PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA FIRMWARE PRO MIEK?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jitka Hladíková z HAKEL spol. s r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA FIRMWARE PRO MIEK

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.