Volné pracovní místo  Programátor (Software Developer)

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 39 000–45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Jan Daněk, použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář , denně 12-17 hod., použijte odpovědní formulář .

Náplň práce: vývoj softwarových aplikací pro systém MATLAB/Simulink v oblasti 3D grafiky
Požadujeme: znalost C a C++, Java, JavaScript, VRML/X3D a MATLAB, na OS MS Windows, Linux, Mac a Android. Znalost počítačové grafiky výhodou. Dobrá znalost matematiky, zejména lineární algebry, výhodou.
Nabízíme: práce v neformálním prostředí, 27 dní plac.dovolené, příspěvky na stravování, sport., kulturní aktivity, dovolenou a dopravu, profesní růst, po zapracování výhodné platové podmínky, rozšíření PP na dobu neurčitou, více na použijte odpovědní formulář .

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - Znalost jazyka C, C++, Java
  • Jiné - Dobrá znalost matematiky, zejména lineární algebry, výhodou
  • Jiná způsobilost - znalost počítačové grafiky, systému MATLAB/Simulink, JavaScript, VRML/X3 výhodou

Požadované vzdělání

  • Přírodní vědy a nauky
  • Technické vědy a nauky

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na stravování, na sportovní a kulturní aktivity, na dovolenou
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc na Vánoce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 30.9.2016 do 31.7.2017