Volné pracovní místo  PROGRAMÁTOR WPF nebo ASP.NET

Lokalita Ostrava
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce - Ostrava

Náplň práce:
-tvorba aplikací pro klíčové zákazníky společnosti
-programování v jazyce C#, v technologiích WCF, WPF nebo ASP.NET MVC
-zadání práce budete dostávat od analytika ve formě UML modelů (Use case, Class, Business) a kontrolu kvality Vaší práce bude provádět tester

Co požadujeme:
-minimálně roční znalost a zkušenost s vývojem v C#
-znalost některé z technologií: WPF, WCF, ASP.NET (uchazeč by měl umět, alespoň 1 z těchto technologií)
-VŠ nebo SŠ vzdělání v oblasti IT
-pokročilé znalosti SQL nutné pro práci programátora
-znalost angličtiny na úrovni čtení dokumentace

Co nabízíme:
-Práci v příjemném moderním prostředí
-Motivující finanční ohodnocení
-5 týdenní dovolenou
-Stravenky
-Vzdělávání (angličtina, odborné znalosti, interní vzdělávání,….)
-Teambuildingové aktivity
-7,5 hodinová pracovní doba
-Kafetérie

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016 do 30.9.2017