Volné pracovní místo  Programátor/ka C++ (MS Visual Studio)

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 25 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Vývoj nástrojů pro architekty a projektanty (3D makra např. pro modelování mrakodrapů, stadionů a mostů …), vytváření zásuvných modulů podporujících snadnou tvorbu výrobní dokumentace a výkresů, vytváření exportních, importních a analytických nástrojů, spolupráce s propojováním různých softwarů a technologií

Požadujeme:
Znalost C++, základní znalost AJ, zkušenosti s MS Visual Studiem. Není nutná znalost 3D modelování.

Nabízíme:
příjemný a dobře fungující kolektiv zaměstnanců; zaškolení, osobní a profesní růst, zajímavou práci na rozvoji moderního sw; pružnou pracovní dobu - začátek mezi 6:00 a 9:00hod.; propracovaný systém 20 firemních benefitů (např. stravenky, 5 týdnů dovolené, "sick days", firemní akce, podporu při dopravě do a ze zaměstnání, podporu osobních sportovních aktivit a jiné.); kurzy anglického jazyka v rámci pracovní doby; po zapracování možnost částečně pracovat z domu; prémie k uvedené mzdě

Zájemci se mohou hlásit:

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování - - stravenky
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyšší odborné vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2018