Volné pracovní místo  Programátor/ka javascript/ PHP

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Tvůrce cloudové aplikace SHOPNERO hledá do svého týmu kolegu na pozici programátor/ka.

použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • programování webů a e-shopů ve vlastním redakčním systému
  • SEO (analýza, strukturalizace kódu, doplnění o chybějící části)

Požadujeme:
  • výbornou znalost HTML, CSS, PHP
  • pokročilou úroveň znalosti MySQL, Java, jQuery
  • vlastní kreativitu a samostatnost
  • důraz na kvalitu a přesnost
  • časovou flexibilitu
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
  • práce na HPP
  • zajímavé finanční podmínky s bonusy (nástupní plat 25 000,-)
  • možnost kariérního růstu
  • kancelář v centru Ostravy

Proč zrovna SABANERO?
-jsme firma s příjemným kolektivem, která táhne za jeden provaz,
  • zaručujeme maximální podporu vaší práce,

Pokud splňujete většinu našich požadavku a myslíte si, že by jste byl/a schopnou posilou našeho týmu, zašlete nám své CV na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018