Volné pracovní místo  Programátor/ka PHP aplikací

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Úprkova 25, Ostrava - Přívoz

V případě zájmu volejte od 7.00 do 16.00 hod. na tel.: použijte odpovědní formulář
nebo pište na e-mail: použijte odpovědní formulář

Stabilní česká společnost příjme do svého týmu zkušeného programátora/ku PHP na hlavní pracovní poměr. Místo výkonu práce je v moderní nově zrekonstruované budově v Ostravě Přívoze. Naplnění práce je samostatných vývoj zajímavých projektů v PHP a zlepšování funkcionality vysoce navštěvovaných stránek TVprogram.cz, SMS.cz a dalších.

Požadujeme:
  • pokročilá znalost PHP, CSS, MYSQL
  • min. 2 leté zkušenosti s programováním webových aplikací
  • chuť učit se nové věci

Zaměstnanecké výhody:
  • možnost podílet se na vývoji vysoce navštěvovaných webů
  • příležitost prohloubit své programovací schopnosti a učit se od kapacit v oboru
  • práci v týmu a příjemných prostorách firmy
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • další bonusy (kulturní, sportovní vyžití, stravenky)
  • mobill
  • notebook

Náplň práce:
Vývoj a zdokonalování vysoce navštěvovaných webů použijte odpovědní formulář SMS.cz a dalších. Vývoj funkcionalit pro pohodlné sledování IPTV internetové televize použijte odpovědní formulář
Práce probíhá v moderních prostorách společnosti, v týmu zkušených programátorů.

PP na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017