Volné pracovní místo  Programový/á a kulturně výchovný/á pracovník/ce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 13 920 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Ostrava

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.
Nevolat, nechodit osobně!!!

Náplň práce:
Samostatná příprava a organizace kulturních a vzdělávacích akcí, plánování a tvorba programu, zodpovědnost za realizaci jednotlivých projektů a kulturních pořadů, komunikace s obchodními partnery, institucemi, účinkujícími a dalšími zúčastněnými subjekty, organizační a administrativní činnost.

Požadujeme:
Vynikající komunikační a organizační schopnosti, schopnost koordinovat tým pracovníků, základní přehled v legislativním rámci pro tuto oblast - neziskový sektor, umělecká tvorba, orientace na poli kulturního dění, schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, konstruktivně hledat řešení, pečlivost a zodpovědnost (striktní dodržování termínů), interkulturní citlivost, kreativita, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce, odolnost vůči stresu, zkušenost práce v neziskovém sektoru výhodou, znalost anglického jazyka výhodou, řidičský průkaz sk.B, dobrá znalost PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook Internet).

PP na dobu určitou.
Mzda dle platných předpisů a praxe od 13.920,- Kč.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.12.2017