Volné pracovní místo  Project engineer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Vzhledem k přicházejícím novým projektům do našeho závodu hledáme dalšího PROJECT LEADERA.
Máte zkušenost s novými projekty?
Rádi komunikujete anglicky?
Hledáte pestrou práci?
Pokud ANO, tak je tato pozice právě pro Vás!
Náplň práce:
  • Koordinuje činnosti projektového týmu v průběhu implementace nových výrobků do sériové výroby a.
  • Koordinuje výrobkové transfery z ostatních závodů Gestamp.
  • K výrobkům ve fázi projektu nebo transferu vede kompletní projektovou dokumentaci.
  • Podílí se na zlepšovatelských projektech a spolupracuje při optimalizacích kvality výrobků či efektivity jednotlivých procesů napříč firmou.
  • Provádí analýzy problémů a navrhuje jejich řešení.
Očekáváme:
  • Pracovní zkušenost alespoň 2 roky na obdobné pozici ve výrobní společnosti.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Schopnost předávat informace, zkušenosti a znalosti.
Co vám můžeme nabídnout:
  • Zajímavé platové ohodnocení.
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy).
  • Dotované stravné.
  • Další firemní benefity po zkušební době.
  • Firemní akce.
  • Moderní pracovní prostředí ( použijte odpovědní formulář
kontakt: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2016