Volné pracovní místo  Project Manager

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvnín kontakt e-mailem
Místo výkonu práce: Siemens s.r.o., o.z. Siemens Industrial Turbomachinery, Olomoucká 7/9,
155 00 Brno
Popis pozice:
Řízení realizačních procesů a aktivit na projektech v rozsahu dohodnutém smlouvu, v
požadované kvalitě a termínech s maximálním důrazem na efektivitu a náklady.
Zodpovědnosti
řízení projektu výroby parní turbíny během realizační fáze v souladu s podmínkami
kontraktu – výroba v Brně a s místem instalace v oblasti Asie a Pacifiku
sledování průběhu projektu s cílem dosažení plánovaných výsledků: kvalita, termín, náklady
komunikaci se zákazníkem
sestavení a řízení interního projektového týmu (engineering, nákup, výroba, logistika,
montáž a uvedení do provozu u zákazníka)
provádění pravidelného monitorování ekonomického výsledku a vyhodnocování rizik
a příležitostí
reportování stavu projektu zákazníkovi a vedení společnosti

Požadavky
VŠ případně SŠ vzdělání strojního nebo ekonomického zaměření
pokročilou znalost angličtiny na úrovni C1, němčina velkou výhodou, další jazyky vítány
praxi v řízení projektů, nejlépe ve strojírenské projektové výrobě
obchodní dovednosti, znalost mezinárodních dodacích podmínek a finančního řízení projektů
prokazatelné znalosti a zkušenosti kulturního a obchodního prostředí oblasti Asie a
Pacifiku (zejména Indie) – min. 10 let
proaktivní přístup, asertivní jednání
velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
odolnost vůči stresu, samostatnost, schopnost řešit nenadálé situace
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.5.2017 do 30.4.2018