Volné pracovní místo  Project Manager

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 90 000–95 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00 (Siemensova 1, 15500 Praha 515)
Kontakt: Charouzková Karolína, e-mail: použijte odpovědní formulář
Popis pozice:
Koordinace všech interních a externích stran projektu, správa řízené korespondence se
zákazníkem v korejském jazyce, komunikace a přenos informací o projektu, podpora hlavního
Project managera.
Zodpovědnosti
· Řízení projektu průmyslové automatizace&komunikace a technologií pohonů v
gumárenském průmyslu
· Zajištění spolupráce mezi odděleními engineeringů Siemens a korejského zákazníka
ve fázi oživování a uvádění technologií do provozu
· Zprostředkování plynulého komunikačního toku mezi korejským zákazníkem, českým
zastoupením Siemens (napříč různými divizemi) a Siemens headquarters
· Organizace formální komunikace se zákazníkem a partnery v Koree, vedení jednání a
koordinačních schůzek v korejském jazyce
Požadavky
· Velmi dobra znalost Siemens technologií v oblasti průmyslové automatizace,
Vysvětlivky viz 2. strana (nebo poslední strana).
Zaškrtnutí platí křížkem i zatržením, oboje má ve formuláři stejný význam.
Dokument je platný od 20.3.2015
průmyslové komunikace a pohonů
· Znalost procesů v gumárenském průmyslu
· Praxe v oboru průmyslové automatizace či příbuzném oboru min. 7 let
· Vysokoškolské vzdělání
· Plynulá znalost korejského a anglického jazyka, schopnost komunikovat v korejštině i
v angličtině slovem i písmem
· Schopnost práce v multikulturním prostředí
· Výborná znalost MS Word, Excel a PowerPointu
· Profesionální vystupování
· Orientace na detail
· Organizační schopnosti
· Schopnost prioritizace úkolů, multi-task, práce pod tlakem
· Schopnost řešení konfliktních situací v multikulturním prostředí

Požadovaná znalost jazyků

  • Jiné - aktivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 31.7.2020