Volné pracovní místo  Projektant dopravních staveb

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Lazecká č.p. 57/6, Olomouc.
Společnost BM asistent s.r.o. přijme projektanta dopravních staveb.
Náplň práce: zpracování všech stupňů projektové dokumentace, jednání s investory a subdodavateli, inženýrská činnost, autorský dozor na stavbě.
Požadujeme: VŠ vzdělání stavebního směru (praxe v oboru i autorizace výhodou); ŘP sk. B - aktivní řidič, práce na PC - AutoCAD, MS Office, Excel; aktivní, samostatný a zodpovědný přístup k práci.
Nabízíme: pružná pracovní doba, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity, služební telefon. Plat od 20.000 Kč při plném úvazku.
Zájemci se mohou hlásit POUZE zasláním životopisu na adresu použijte odpovědní formulář nebo telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář .

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.3.2019