Volné pracovní místo  Projektant - junior

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Hledáte uplatnění po ukončení studia na SŠ nebo VŠ? Pak je tato nabídka vhodná právě pro Vás!
Společnost ARANEA NETWORK a.s., největší rámcový zhotovitel zajišťující výstavbu, servis, opravy
a údržbu telekomunikačních sítí všech TOP operátorů v ČR, hledá nové kolegy na pracovní pozici

PROJEKTANT OPTICKÝCH SÍTÍ
Náplň práce:
  • zpracování různých stupňů projektové dokumentace – kreslení technických výkresů, návrh technických řešení optické infrastruktury, tvorba rozpočtů
  • jednání s orgány státní správy a samosprávy, s investory a majiteli dotčených nemovitostí.

Jaké jsou naše požadavky:
  • uživatelské znalost MS Office, softwaru CAD
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativnost, flexibilitu
  • samostatnost, ochotu vzdělávat se

Co můžeme nabídnout:
  • perspektivu dlouhodobého, dobře ohodnoceného zaměstnání u stabilní a na trhu etablované společnosti
  • po zapracování a získání praxe se stanete
v oboru uznávaným odborníkem

Další výhody
Pro získání Osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. 50/1978 Sb. a Autorizace ČKAIT v oboru TZS, či TPS povedou Vaši odbornou přípravu špičkoví odborníci, lektoři a specialisté na elektronické komunikace (telekomunikace, radiokomunikace, informační technologie), energetiku a stavební právo.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.1.2017