Volné pracovní místo  PROJEKTANT/-KA slaboproud/silnoproud

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 25 000–50 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: celá ČR + zahraničí.

Náplň práce: navrhování a zpracování dokumentace elektro zařízení v oblasti silnoproudé nebo slaboproudé elektrotechniky podle zadaných požadavků a podkladů; odpovědnost za plnění projekčních úkolů v požadované kvalitě, ceně a časovém harmonogramu; aktivní podíl na realizaci a uvádění do provozu jednotlivých projektů; zajištění poradenské služby; aktivní spolupráce s ostatními kolegy na přípravě dokumentace projektů.

Požadavky: SOU nebo SŠ elektrotechnického zaměření; vyhláška 50/78 Sb. výhodou; praxe v oboru; znalost silnoproudých a slaboproudých rozvodů; řidičský průkaz sk. B; velmi pokročilá znalost práce na PC; znalost Eplan a CAD systémů velkou výhodou; odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita; znalost anglického nebo německého jazyka.

Kontakt - p. Vittek Jiří; tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu).

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 26.5.2016