Volné pracovní místo  Projektant pozemních staveb - rodinné domy

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 16 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: U kněžské louky č.p. 2678/4, Praha 3. Kontakt: Ing. Trmal Martin, tel.: použijte odpovědní formulář , volat PO-PÁ 9:00 - 17:00hod, e-mail: použijte odpovědní formulář
Možno i na DPP. V budoucnu předpoklad plného úvazku. Vhodné i pro studenty 4. a 5. ročníku. Požadavky: práce v autocadu, konstrukční myšlení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, znalost a zájem o dřevostavby výhodou, řidičský průkaz typu B - aktivní řidič, ovládání 3D programu výhodou.
Nabízíme: zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu, flexibilní pracovní doba, motivující odměňování dle výsledku odvedené práce
Pracovní náplň: zhotovování projektů rodinných domů pro stavební povolení, výrobní dokumentace,
okrajově tvorba architektonických návrhů.
Možnost práce z domova.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Bakalářské vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017