Volné pracovní místo  PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

A16 a:6/3/2018
Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek 7:30-15:00 hod., nebo 8:00-15:30 hod.
Společnost INPROS F-M, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici samostatný projektant pozemních staveb.
Náplň práce:
  • zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu AutoCAD, koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu, inženýrská činnost.
Požadavky:
  • SŠ, VŠ vzdělání stavební, i absolvent, znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.
Nabízíme:
  • stabilní společnost, slušné finanční ohodnocení s motivační složkou, možnost osobnostního i profesního růstu, nástup možný ihned
V případě zájmu nás emailem kontaktujte na: použijte odpovědní formulář
použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.3.2018