Volné pracovní místo  Projektant/ka pozemních staveb - Rodinné domy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 16 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Na Jánské 725/52, 710 00 Ostrava 10

V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email použijte odpovědní formulář
Při emailové komunikaci prosím do předmětu emailu uveďte název pozice a firmy, kde se o zaměstnání ucházíte.

Upřesnění k vzdělání:
SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru (v případě SŠ vzdělání 1 rok praxe, v případě VŠ je práce vhodná pro absolventy).

Náplň práce:
Projektování pozemních staveb, rozpočtování, tendrování.

Požadavky:
ŘP sk. B, zkušenosti s projektováním RD, znalost vytvoření vizualizací, znalost AutoCAD, 3D programů, konstrukční myšlení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - autocad
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2017 do 31.3.2018