Volné pracovní místo  PROJEKTANT/KA SDĚLOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bří Hubálků č.p. 161, 560 02 Česká Třebová 2
PRACOVNÍ NÁPLŇ: tvorba kompletní projektové dokumentace sdělovacích zařízení pro účely dopravních staveb, zejména železničních (místní a dálkové metalické nebo optické kabelizace; telekomunikační systémy; informační systémy a rozhlasová zařízení pro cestující; kamerové bezpečnostní systémy; elektronické zabezpečovací systémy EZS; elektronické zabezpečovací signalizace EPS)
POŽADUJEME:
  • VŠ vzdělání, fakulta elektrotechniky, osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §6 a §10
  • uživatelská znalost práce na PC (AutoCAD, MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet)
  • schopnost týmové i samostatné práce, organizační dovednosti, zájem o práci v daném oboru
  • příjemné vystupování, odpovědnost, pečlivost, flexibilita
  • základní jazykové znalosti Aj (Nj), řidičský průkaz skupiny B
NABÍZÍME: odpovídající platové ohodnocení a bonusy, flexibilní pracovní doba, možnost osobního i profesního růstu, rozvoj jazykových dovedností

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016