Volné pracovní místo  projektant/ka silnoproudých rozvodů

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: Praha 3, Olšanská 1a
kontakt: Lucie Flekalová: použijte odpovědní formulář tel: použijte odpovědní formulář

SUDOP PRAHA a.s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.

Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka/ci na pozici:

Projektant/ka silnoproudých rozvodů

Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Požadujeme:
o student FEL nebo min SŠ odborné průmyslové školy,
o znalost práce na PC (základy CAD - ACAD/MicroStation, Word, Excel),
o schopnost práce v týmu, ale i samostatně,
o zájem o drážní problematiku,
o odpovědnost a preciznost,
o výborné komunikační dovednosti,
o řidičský průkaz skupiny B,
o příjemné a profesionální vystupování.
o
Pracovní náplň:
o spolupráce a později samostatná činnost při zpracování projektové dokumentace silnoproudých rozvodů (rozvody nn a vn distribuční, silnoproudé rozvody drážní tj. elektrický ohřev výhybek, osvětlení, rozvody NN a jiné) na infrastrukturních stavbách, případně přeložek kabelů a vedení ČEZ

Nabízíme:
o dobré platové podmínky,
o zajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb,
o pracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,
o možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,
o sociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.6.2016