Volné pracovní místo  Projektant/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 23 000 Kč / měsíc

Náplň práce: samostatná tvorba projekční a výkresové dokumentace v oblasti elektro, tvorba schémat podle požadavků zákazníka a další, týmová spolupráce, řešení technických problémů, zapracování změn do projektové a výkresové dokumentace, optimalizace stávajících zapojení vzhledem k požadavkům zákazníka a el. norem, zpracování předběžné kalkulace a technické podklady, spoluúčast při realizaci u zákazníků, spolupráce s ostatními odděleními společnosti.
Požadujeme: min. SŠ elektrotechnické zaměření, praxi v oboru, orientace v MaR výhodou, vyhl. č. 50/1978 Sb., MS Office, znalost AutoCAD, znalost Elcad, Eplan výhodou, znalost AJ/NJ výhodou, řidičský průkaz sk. B, odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.
Nabízíme: zázemí úspěšné a stabilní společnosti, samostatnou tvůrčí práci, profesní růst a pravidelné vzdělávání, odpovídající mzdové ohodnocení, příjemný kolektiv.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.8.2016 do 22.8.2017