Volné pracovní místo  PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 27 000 Kč / měsíc

Pro nadnárodní výrobní společnost v Plzni, specializující se na výrobky z oceli, otevíráme zajímavou pracovní příležitost pro absolventy vysoké školy strojní/stavební či konstruktéry s kratší praxí na pozici:

PROJEKTANT/KONSTRUKTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ

Nabízíme:
-perspektivní kariérní start v nadnárodní společnosti se stabilním výrobním plánem
-pestré projekty kusové výroby
-nadstandardní finanční ohodnocení rostoucí se zkušenostmi
-dotované stravování
-jazykové kurzy
-unišeky (1x ročně) v hodnotě 6000 Kč
-týden dovolené navíc

Náplň práce:
-konstrukční práce na projektech ocelových konstrukcí budov v CAD programech
-administrace 3D/2D dat, uvolňovací procesy
-práce s příslušnou technickou dokumentací
-komunikace s centrálním vývojem v Německu a projektovým týmem

Očekáváme:
-SŠ/VŠ vzdělání stavební nebo strojní
-znalost NJ či AJ alespoň na základní komunikativní úrovni
-zkušenost s 3D konstrukcí
-znalost příslusné technické dokumentace
-povědomí o materiálových vlastnostech ocelí výhodou

Zájemci o uvedenou pozici, zašlete prosím životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 3.7.2017