Volné pracovní místo Projektant/konstruktér ve strojírenství (provoz Uničov)

24.2.2017
UNEX a.s.
Místo pracoviště
1032, Brníčko, 783 91, Uničov
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: Brníčko č.p. 1032, Uničov.

Náplň práce:

  • projektování strojírenských uzlů
  • výpočet metody konečných prvků (MKP)
  • výpočet ocelových konstrukcí a mechaniky
  • zpracování projektové a výrobní dokumentace
  • zpracování specifikací a technických zpráv

Co po vás požadujeme:

  • VŠ – obor strojírenství
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost aplikace Inventor (případně jiného 3D SW)
  • znalost AutoCad
  • zkušenost se SW pro podporu technické přípravy výroby
  • ŘP sk. B
  • znalost AJ nebo NJ výhodou
  • komunikační dovednosti
  • spolehlivost, zodpovědnost

Co vám můžeme nabídnout:

  • stabilní a perspektivní zaměstnání
  • kariérní růst
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • výkonové bonusy
  • další benefity

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O TUTO PRACOVNÍ POZICI ODPOVĚZTE PROSTŘEDNICTVÍM WEBOVÉHO FORMULÁŘE NA STRÁNKÁCH:
  poslat email