Volné pracovní místo  Projektmanager (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 60 000–80 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Prvotní kontakt:
tel: použijte odpovědní formulář
email: použijte odpovědní formulář
Osobně : po tel. domluvě

Místo výkonu práce:
okres Mladá Boleslav

Upřesňujicí informace
Náplň práce:
  • Organizuje průběh realizace projektů z hlediska obsahu nákladů, kvality a termínů v rámci projektu vozů
  • Infromuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projetu v rámci projektů vozů
  • Vypracovává zprávy o stavu projektů v rámci projektů vozů
  • Navrhuje zadání projektu v rámci projektů vozů
  • Vypracovává prezentace o stavu projektu a o nových produktech v rámci projektů vozů
  • Vyhodnocuje projektovou dokumentaci v rámci projektů vozů
  • Navrhuje koncepce v rámci projektů vozů
  • Dohlíží na aplikaci legislativy na podmínky společnosti ŠA
  • Dohlíží na vývojové aktivity k dosažní milníků v rámci své působnosti
  • Stanovuje termíové plány pro projekty v rámci projektů vozů
  • Vypracovává analýzy vztahující se k projektu v rámci projektů vozů
  • Vyhodnocuje šance a riika vtažená k projektu v rámci projektů vozů

Požadujeme:
  • min. Bc. vzdělání
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost dalších cizích jazyků výhodou
  • zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2023

Máte zájem o nabídku Projektmanager (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektmanager (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.