Volné pracovní místo  Projektmanager TPl agregáty (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 80 000–120 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • Organizuje průbeh realizace projektů z hlediska obsahu, nákladu, kvality a termínu - v rámci projektu vozu, CO2
  • Koordinuje spolupráci s koncernem a ostatními značkami
  • Navrhuje koncepce projektu - v rámci projektu vozu, CO2
  • Stanovuje vývojové náklady projektu - v rámci své působnosti, CO2
  • Navrhuje zadání projektu - v rámci projektu vozu, CO2
  • Informuje o stavu projektu členy projektového týmu a zadavatele projektu - v rámci projektu vozu, CO2
  • požadujeme anglický či německý jazyk jednací znalost
  • odborná praxe a technicky zaměřené vzdělání výhodou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2022

Máte zájem o nabídku Projektmanager TPl agregáty (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektmanager TPl agregáty (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.