Volné pracovní místo  Projektoví ekonomové/controller

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–38 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Pod Borkem č.p. 309
Čejetičky
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: emailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • ekonomická správa a controlling projektů
  • řízení a kontrola projektových procesů
  • kooperace s projektovými managery při tvorbě nabídek a kalkulací
  • sledování plnění termínů, dodávek a jiných závazků v rámci realizační fáze projektů, reporting
  • spolupráce v oblasti projektového nákupu

Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ ekonomického směru
  • praxe v oboru výhodou
  • aktivní znalost NJ
  • znalost AJ výhodou
  • flexibilita, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup k práci
  • logické myšlení

Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
  • finanční ohodnocení a roční bonus při splnění cílů
  • 5 týdnů dovolené
  • benefitový program Benefit+
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.10.2017