Volné pracovní místo  PROJEKTOVÝ INŽENÝR / PROJECT ENGINEER

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROJEKTOVÝ INŽENÝR / PROJECT ENGINEER
Náplň práce:
Na základě požadavků zákazníka a centrálního vývoje připravovat technické změny pro výrobu části sedadel, úzká spolupráce se zákazníky i dodavateli, odpovědnost za projekt.

Požadujeme:
  • Zkušenosti v oblasti vývoje v rámci výrobní společnosti výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Zkušenosti v oblasti automotive a znalost 3D velkou výhodou
  • Schopnost dovést nápady až do praxe

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 4.4.2024

Máte zájem o nabídku PROJEKTOVÝ INŽENÝR / PROJECT ENGINEER?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jan Kašpar z Lear Corporation Engineering Czech Republic s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku PROJEKTOVÝ INŽENÝR / PROJECT ENGINEER

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.