Volné pracovní místo  Projektový koordinátor automatizace a údržby logistiky (m/ž)

Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda 60 000–100 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce:
Okres Mladá Boleslav

Prvotní kontakt:
tel.: použijte odpovědní formulář ,
e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce
  • Koordinace témat údržby v provozech logistiky,
  • Rozvoj digitalizace údržby v provozech logistiky,
  • Centralizace požadavků a sdílení know-kow mezi provozy.
  • Nastavování procesů mezi PSZ a provozy logistiky.
  • Řízení projektů automatizace údržby.
  • Spoluvývoj digitálních nástrojů údržby Škoda Auto
  • požadujeme minimálně Bc. vzdělání a znalost anglického jazyka na jednací úrovni
  • zkušenosti v oboru a technicky zaměřené vzdělání výhodou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2022

Máte zájem o nabídku Projektový koordinátor automatizace a údržby logistiky (m/ž)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Jiří Nečesaný z ŠKODA AUTO a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový koordinátor automatizace a údržby logistiky (m/ž)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.