Volné pracovní místo  Projektový koordinátor

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–45 000 Kč / měsíc

Společnost Sans souci, s.r.o. hledá projektového koordinátora nebo koordinátorku pro kancelář v Novém Boru.

Náplň práce: řízení přidělených projektů, plánování, koordinace a organizace veškerých prací na projektu, komunikace s obchodním týmem, kreativou, výrobou a dodavateli, odpovědnost za zajištění výstupů projektu v dané kvalitě, čase a nákladech, tvorba cenové kalkulace.

Požadujeme: SŠ a nebo VŠ, zkušenosti na pozici projektového manažera, vynikající organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, zkušenosti s prací se sklem a kovem výhodou, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, orientace v technické dokumentaci, znalost MS Excel a dalších programů MS Office a Adobe, anglický jazyk na komunikativní úrovni (používání denně).

Nabízíme: práci na realizacích po celém světě s exkluzivním produktem, práci pro rozvíjející se společnost, která investuje do nových technologií, stravenky, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění, služební mobil a notebook, flexibilní začátek a konec pracovní doby.

Pokud Vás tato pozice zaujala a splňujete požadované předpoklady, zašlete svůj profesní životopis na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář
V případě dotazů kontaktujte: Jan Špringl, Sans souci, s.r.o., použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 14.10.2016