Volné pracovní místo  Projektový manager - administrátor evropských fondů

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:
  • příprava žádostí o evropské dotace a administrativa spojená s realizací projektů,
  • příprava a podpora realizace rozvojových projektů v rámci firemního výzkumného pracoviště,
  • komunikace s externími i interními zákazníky,
  • sledování rozpočtu projektů po ekonomické stránce.
POŽADUJEME:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • praxe v oblasti evropských dotací a administrace projektu,
  • komunikativní znalost AJ, znalost RJ výhodou,
  • uživatelská znalost práce na PC,
  • ŘP skupiny B,
  • organizační schopnosti,
  • pečlivost, smysl pro detail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016