Volné pracovní místo  Projektový manager/ka - junior

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 32 000–37 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o pozici s potencionálem dalšího rozvoje a možného kariérového růstu. Podpora project manager senior. Rozmanitý obsah práce, flexibilní časová zátěž. Komunikace se zákazníky, jak v místě pracoviště, tak na služebních cestách. Pomoc při vedení projektů, plánů a projektové dokumentace.
DALŠÍ POŽADAVKY: Výhodou je základní znalost čtení technické dokumentace a znalost nástrojů kvality automotive. Znalost světových jazyků výhodou.
NABÍZÍME: Zajímavá práce v tradiční české firmě. Smluvní telefonní tarify pro zaměstnance. Podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj v rámci pracovní doby. Motivační odměna, flexipassy. Čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici. 5 týdnů dovolené. Příspěvky na stravování. Řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce.
KONTAKT: telefonicky, e-mailem (7-14 hod

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.4.2024

Máte zájem o nabídku Projektový manager/ka - junior?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Adéla Nováková, personalistka z Flídr metal s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manager/ka - junior

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.