Volné pracovní místo  Projektový manažer ( SNS, Ukrajina, Evropa )

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 15 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Šrámkova č.p. 3210/6
Severní Terasa, Ústí nad Labem.
Náplň práce: zodpovědnost za obchodní aktivity v regionu, vyhledávání nových obchodních příležitostí, jednání s klienty.
Požadujeme: magisterský nebo doktorský diplom z oboru Mezinárodní obchod, Mezinárodní vztahy apod., 2 -3 roky zkušenosti v mezinárodním prostředí, vč. zemí SNS, znalost politických, ekonomických a kulturních zvláštností zemí střední a východní Evropy, vč. postsovětského prostoru, vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti, ochotu cestovat, časovou flexibilitu, samostatnost, aktivní znalost MS Office, spolehlivost, výbornou znalost AJ slovem i písmem, ruštinu a běloruštinu na úrovni rodilého mluvčího, dobrou znalost češtiny a ukrajinštiny.
Nabízíme: mzdu 15 000 - 25 000,- Kč., pružnou pracovní dobu.
Zájemci mohou své životopisy zasílat na uvedený e-mail.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Ruština - aktivní
  • Jiné - aktivní
  • Ukrajinština - aktivní
  • Čeština - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - základní dovednosti PC

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.11.2015 do 31.10.2016