Volné pracovní místo  Projektový manažer Elektro/MaR

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: samostatnou tvůrčí práci s aplikací doposud získaných schopností a znalostí, práce s projektovou dokumentací, zpracování poptávek, nabídek, kalkulací, studií, spolupráce s týmem projekčního a realizačního oddělení, řízení a realizace zakázek, řízení a koordinace pracovních týmů při realizaci zakázek, komunikace s investory a dodavateli, příprava finančních a časových plánů realizace zakázek, vyhledávání příležitostí na trhu
Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnického směru, zkušenosti s vedením zakázek v oblasti NN - rozvaděčů, zkušenosti při zpracování projektové dokumentace při výrobě NN rozvaděčů, samostaný přístup k práci, zodpovědnost, vyhláška 50/78 - výhodou, uživatelská znalost práce na PC (MS office), znalost AutoCad/EPLAN/ELCAD - výhodou, AJ středně pokročilý - výhodou, ŘP skup. B, dobré organizační dovednosti
Nabízíme: podílení se na realizaci velkých projektů s významnými partnery, práci s moderními technologiemi, zázemí společnosti s dlouhou tradicí, možnost osobního růstu a rozvoje, příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové ohodnocení
Zaměst. výhody: mobilní telefon, notebook, 25 dní dovolené
Pracovní doba: PO - PÁ: 7:00 - 15:00hod.
Kontakt: telefonicky nebo emailem
osobně: PO: 8:00 - 12:00hod

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016