Volné pracovní místo  Projektový manažer pro sprinklerová SHZ

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–32 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Žižkova č.p. 738, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto
Pracovní náplň:
zodpovědnost za efektivní vedení realizačních týmů PBZ, provádění přípravy projektu/zakázky - spoluúčast na vypracování technického řešení návrhu PBZ, management jednotlivých projektů v realizaci ve spolupráci s ředitelem spol., koordinace a přímé vedení podřízených a subdodavatelů dle jednotlivých projektů v realizaci, efektivní řízení finančních nákladů projektu - úzká spolupráce s ředitelem spol., spolupráce při tvorbě obch. plánu, odpovědnost a reporting řediteli spol.
Požadavky:
zkušenost v oblasti projektového vedení staveb v oboru TZB, PBZ výraznou výhodou, aktivní a pozitivní přístup k práci, časová flexibilita, spolehlivost, komunikativnost, řidičský průkaz skup. B, komunikativní znalost technické AJ vítána
Nabízíme: dovolenou navíc
V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2016