Volné pracovní místo  Projektový manažer

Firma RERA a.s.
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

MANAŽER/KA MEZINÁRODNÍCH PROJEKTŮ S KULTURNÍ TEMATIKOU

Rozšiřujeme náš pracovní tým zabývající se mezinárodními projekty a hledáme samostatného a spolehlivého člověka se zkušenostmi z oblasti kultury a cestovního ruchu.

Náplň práce:

  • Zajišťování úkolů spojených s řízením a implementací mezinárodních projektů v rámci programů Interreg Europe, Interreg Danube
  • Dodání konkrétního výstupu projektu a dodržení harmonogramu
  • Komunikace se subjekty zapojenými do projektu
  • Plánování aktivit projektu v souladu s projektovou žádostí
  • Účast na mezinárodních setkáních
  • Další činnosti související s realizací mezinárodních projektů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC, MS Office
  • Zkušenosti či znalosti z oblasti kultury a zapojování veřejnosti
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Organizační schopnosti, koncepční a analytické myšlení
  • Spolehlivost, samostatnost, komunikativnost, aktivní přístup k práci a vysokou flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka výhodou

Nabízíme:

  • Práci na plný, či částečný úvazek ve stabilní společnosti s možností získat zkušenosti v práci se zahraničními partnery
  • Platové ohodnocení odpovídající odpovědnosti a požadované práci
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní spoření)
  • Možnost občasné práce z domova
  • Uvažovaný nástup: ihned
  • Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení

Životopisy zasílejte na e-mail použijte odpovědní formulář

Vice informací k projektům naleznete na použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz
  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování - 5 týdnů dovolené
  • Jiné výhody - Příspěvek na penzijní spoření

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.4.2024 do 30.6.2025

Máte zájem o nabídku Projektový manažer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Tomáš Cílek Ph.D. z RERA a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Projektový manažer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.