Volné pracovní místo projektový manažer

19.10.2016
Gaudlitz Precision s.r.o.
Místo pracoviště
Dělnická 413, Dačice V, 380 01, Dačice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • VŠ technického nebo ekonomického směru
  • výbornou znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalosti nástrojů projektového řízení, MS Office, Internet Explorer, znalost 3D dat
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • všeobecný ekonomický přehled
  • přirozenou autoritu, efektivní a přesvědčivý ústní a písemný projev
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • 3 roky praxe v projektovém řízení v automotive

Pracovní náplň:

  • vedení nových projektů a jejich organizační řízení v mezinárodním prostředí
  • koordinace projektů od počáteční fáze až po zavedení do sériové výroby
  • příprava podkladů pro kalkulaci a cenovou nabídku
  • průběžná kontrola a aktualizace termínových plánů
  • koordinace transferu výroby ze zahraničí
  • komunikace se zákazníky, dodavateli technických zařízení a pracovníky v rámci organizace
  • účast na zahraničních služebních cestách

Nabízíme:

  • dobré platové podmínky a firemní benefity
  • perspektivní práce v rozvíjející se zahraniční společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
  • pracovní doba 7:30–16:00 hod. – možnost úpravy po dohodě

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina – aktivní
  • Němčina – aktivní