Volné pracovní místo  Project manager

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 60 000 Kč / měsíc

Do výrobní společnosti na Tachovsku otevíráme perspektivní kariérní příležitost na pozici:

PROJECT MANAGER

Váš profil:
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti na obdobné pozici v automotive
  • znalost technologie vstřikování plastů výhodou
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • komunikativnost, odolnost vůči stresu, týmový hráč

Náplň práce:
  • koordinace a definování náběhu výroby v týmu každého projektu a plánování jeho průběhu
  • organizace meetingů k revizi náběhu nových projektů
  • hledání klíčových informací z výroby pro výrobní proces, výrobky a jiné
  • spolupráce s oddělením technologie
  • komunikace ohledně projektů přímo se zákazníkem

Nabízíme:
  • působnost v závodě s moderním zařízením
  • finanční ohodnocení dle zkušeností
  • profesní vzdělávací kurzy
  • závodní stravování, stravenky
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní/penzijní pojištění, atd.

Zájemci splňující požadavky, zašlete prosím Váš životopis na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.2.2017