Volné pracovní místo  Projektový manažer

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Pracoviště: Projektový servis Univerzity Palackého v Olomouci, Šlechtitelů č.p. 241/27, Olomouc. Předpokládaný nástup: 1. 7. 2017.

Náplň práce:
  • poradenství potenciálním žadatelům o dotace - konzultace projektového záměru výběr vhodného dotačního titulu, příprava žádostí o dotaci
  • ekonomické a administrativní řízení projektů
  • úzká spolupráce se členy projektových týmů
  • výběr relevantních informací o nových dotačních možnostech
  • organizace informačních a vzdělávacích seminářů

Požadavky:
  • VŠ vzdělání v magisterském studijním programu
  • schopnost komunikovat a jednat s lidmi
  • chuť učit se nové věci
  • odpovědnost, samostatnost, pečlivost a flexibilita
  • dobrá znalost anglického jazyka
  • dobrá znalost práce s PC (Word, Excel, PowerPoint apod.)
  • předchozí zkušenosti se strukturálními fondy a jinými podpůrnými nástroji EU vítány

Nabízíme:
  • dobré finanční ohodnocení
  • práci na zajímavých projektech
  • pestrou a různorodou pracovní náplň
  • příjemné prostředí, možnost seberealizace
  • získání jedinečného know-how z oblasti dotačního managementu
  • možnost absolvovat zahraniční služební cesty
  • možnost rozvoje vzdělání a zvyšování kvalifikace
  • zaměstnanecké benefity

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo pozici ve výjimečném případě bez udání důvodu neobsadit.
Písemné nabídky se zdůvodněním zájmu o tuto práci, strukturovaným životopisem a kopií dokladu o vzdělání zasílejte POUZE do 31. 5. 2017 na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2017