Volné pracovní místo  Projektový manažer

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PROJEKTOVÝ MANAGER
Rodinná energie a. s., je malá, ryze česká, dynamická společnost. Která je nově vzniklá, ale má veliký potenciál na trhu s energiemi.
Hledáte stabilní práci z pohodlí kanceláře? Jste ambiciózní a rádi si razíte vlastní cestu ruku v ruce se svými nápady? Jste na správném místě!
Jaká bude vaše pracovní náplň?
  • budete pravá ruka jednatele a ředitele společnosti,
  • společně budeme vyvíjet nové projekty
  • budeme sledovat vývoj trhu s energiemi a reagovat na něj novými myšlenkami, které posléze budete realizovat
Co po Vás požadujeme?
  • požadujeme Vysokoškolské jednání ekonomického směru
  • praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky
-časovou flexibilitu
-ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • znalost energetického trhu
  • obchodního ducha, rychlé rozhodování
  • orientaci na výsledek
Co Vám nabízíme?
  • nabízíme práci na jednosměnný provoz
  • mzdu 20000 – 25000 korun
  • volné víkendy a svátky
  • firemní benefity
  • samozřejmostí je precizní zaškolení
Své životopisy posílejte na: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.2.2018