Volné pracovní místo  Projektový manažer/ka elektro - junior

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
projektování elektrotechnických zařízení, provozních souborů; programování průmyslových strojů; zpracování technických podkladů nabídek; komunikace se zákazníkem a subdodavateli v oblasti specifikace zakázky; spolupráce s konstrukcí při výběru vhodných komponentů pro dané zařízení; tvorba dokumentace k zakázce; spolupráce při realizaci na stavbě při montáži a uvádění do provozu; spolupráce na zkouškách a předávání díla zákazníkovi

Požadavky:
SŠ elektro (automatizace výhodou); zkoušky podle vyhlášky č. 50/78 Sb.; orientace v návrhu silnoproudých a ovládacích obvodů; orientace projektování CAD; znalost práce s PC (MS Office); schopnost dorozumět se AJ; řidičské oprávnění sk. B; organizační a komunikační dovednosti; ochota učit se

Zaměstnavatel nabízí:
flexibilní zaměstnanecké výhody (stravenky, penzijní připojištění, dárkové poukazy, relax); 5 týdnů dovolené; možnost stravování v areálu podniku; dotované jazykové kurzy.

Zájemci se mohou hlásit:
Zasláním životopisu (CV) v ČJ na e-mail: použijte odpovědní formulář

Místo výkonu práce:PSP Engineering a.s., Kojetínská č.p. 3186/79, 750 02 Přerov 2

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.12.2016