Volné pracovní místo  Projektový manažer/ka - prodejce inzerce

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 14 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
komunikace se zákazníky ze segmentu malých, středních i korporátních firem
konzultace a navrhování vhodných inzertních kampaní dle potřeb zákazníka
aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb prostřednictvím telefonického oslovování
zajištění administrativní činnosti s tím spojené
zodpovědnost za plnění vlastního i týmového plánu
Požadujeme:
SŠ s maturitou
Uživatelská znalost práce na PC
Vynikající komunikační, prezentační a argumentační dovednosti
Orientace na zákazníka a výsledek
Odolnost vůči stresu a trpělivost
Samostatnost, cílevědomost, aktivní přístup k práci
Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou
Cizí jazyk výhodou
Nabízíme:
Motivační finanční ohodnocení (fixní mzda + zajímavá provizní složka)
Příjemnou a přátelskou atmosféru
Nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, stravenky)
Nástup: dohodou
Vhodné i pro absolventy.
Kontakt: telefonicky Po-Pá od 7:30 - 16:00 hod., e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.12.2017