Volné pracovní místo  Projektový vedoucí - sdružené přístroje

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 30 000–50 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí 1321, 29301 Mladá Boleslav 1

Náplň práce:
Projektové vedení vývoje sdruženého přístroje
Projednání s ostatními oblastmi termínového plánu
Vypracování technické specifikace pro sdružený přístroj
Projednání plánů testů sdruženého přístroje
Spoluúčast na jízdních zkouškách
Projednání aktuálního stavu vývoje sdruženého přístroje s VW
Technický doprovod při spolupráci a jednáních s odbornými útvary
Zpracování a zadání verze SW/HW do systému

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxe v oboru elektrotechnika
Systematický přístup k řešení problémů
Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
Aktivní zájem o segment automobilů, elektroniky, mobilní komunikace a multimédií
Německý jazyk – pokročilá úroveň

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované vzdělání

  • Technické vědy a nauky

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.10.2016