Volné pracovní místo  Projektový vedoucí SmartGate a komunikační modul

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Co bude Vaším úkolem?

Vedení projektu SmartGate App a komunikačního modulu pro mobilní aplikace
Vypracování technické specifikace
Jednání s oblastmi termínového plánu, statusu projektu, modelové péče, oddělením designu
Projednání s testmanagerem plánu testů Infotainment systému a spolupráce při realizace testů
Evidence a zpracování chyb
Spolupráce na testování a jízdních zkouškách
Dozor při přípravě vzorků pro interní i externí zkoušky
Reporting projektu pro grémia projektu
Jednání se subdodavateli
Jednání s oddělením controllingu při ekonomickém vyhodnocení projektu
Spolupráce s útvary výroby,marketingu, nákupu a servisních služeb
Spolupráce s oblastí kvality a služeb při řešení kvality vozů a odstraňování závad
Spolupráce se ŠKODA AUTO, VW, Audi a externími dodavateli

Co je potřeba znát a umět?

Zkušenosti s vedením projektů mobilních aplikací
Znalost infotainment systémů vozů a jejich konektivity s mobilními zařízeními
Vzdělání nebo praxe v technickém oboru
Analytické myšlení
Systematický přístup k řešení problémů
Komunikativnost, smysl pro spolupráci v týmu
Samostatnost, zodpovědný a aktivní přístup k práci
Zájem o technologické trendy autotomotive a IT
Anglický jazyk – pokročilá úroveň

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.8.2016