Volné pracovní místo  Projektový vedoucí

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: PLASTON CR, s.r.o. - 01 (sídlo), Královská č.p. 1972, 407 77 Šluknov.
Kvalifikační požadavky:
  • Vzdělání - USO,
  • Zkušenosti s vedením projektů - výhodou,
  • Praxe ve výrobním podniku - minimálně 2 roky,
  • Znalost cizího jazyka NJ/AJ na komunikativní úrovni - B1/B2 podmínkou,

Předpoklady uchazeče:
  • Důslednost, spolehlivost,
  • Komunikativnost,
  • Aktivní a pozitivní přístup k řešení problémů,
  • Odolnost vůči stresu, samostatnost,
  • řidičský průkaz skupiny B,

Pracovní náplň:
  • Komunikace se zákazníky,
  • Správa údajů v IT systému Axapta a na intranetové síti Citrix,
  • Zakládání nových položek a kusovníků pro nové výrobky,
  • Vzorkování nových výrobků, definování referenčních vzorků,
  • Definování pracovních a kontrolních návodů pro nové výrobky,
  • Zadávání veřejných zakázek a koordinace testování zařízení pro výrobu dle specifikací,

Další informace:
Přihlášky k výběrovému řízení včetně profesního životopisu a dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte na personální oddělení k rukám paní Ing. Zuzaně Dinhové.
e-mail: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář , adresa: Královská 1972, Šluknov 407 77

Benefity

  • Jiné výhody - sportovní klub, společenské akce, jazykové vzdělávání, příspěvky na PP či ŽP,…
  • Podnikové stravování

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 20.6.2016