Volné pracovní místo Propagační pracovníci

4.10.2016
ELLIPSE CZ s.r.o.
Místo pracoviště
162, Horní Jasenka, 755 01, Vsetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PROPAGAČNÍ PRACOVNÍCI
Požadujeme:SŠ/VŠ vzdělání, zájem o módu, textil a design, znalost programů Corel, Photoshop, Illustrator, komunikativní znalost AJ podmínkou, kreativní myšlení a grafické cítění, pečlivost, důraz na detail, vysoké pracovní nasazení
Náplň práce: Logo/brand design, tvorba motivů, zpracování návrhu designu výrobků, focení kolekcí výrobků +postprodukce, zpracování výrobních listů výrobků, návrh propagačních a marketingových materiálů
Nabízíme: práce na HPP, příspěvek na penzijní/životní pojjištění, zázemí úspěšné společnosti
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: poslat email
Zaměstnavatel mzdu neuvedl.

Podobné nabídky práce

Marketing manažer
Požadujeme: Znalosti v oblasti marketingu, jazykové znalosti (AJ nebo NJ), VŠ, flexibilita, spolehlivost, samostatnost. Možnost prodloužení doby určité. První kontakt: životopisy zasílejte na e- mailovou adresu. ov.9.10.17 ...
Opravy textilních strojů - BETEX, s.r.o. Ostravská 451, Rožnov pod Radhoštěm Plný úvazek
aktivní
Projektový manažer/ka
PROJEKTOVÝ MANAŽER/KA Nástup možný ihned. POŽADUJEME: středoškolské, vysokoškolské vzdělání, praxe v podobném oboru, schopnost jednat s klienty a dodavateli, stoprocentní spolehlivost, systematická pečlivost, znalost práce na PC, ...
MOTÝL MEDIA s.r.o. Žerotínova 720/16, Valašské Meziříč... Plný úvazek