Volné pracovní místo  propagační pracovník

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 20 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Národní 116/20, Praha 1, Kontakt: e-mail: použijte odpovědní formulář - zaslat CV
Aktivní AJ
Přední česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia a.s. pro rozšíření týmu jazzového klubu Reduta hledá kolegu na pozici Propagační pracovník.
Nebudete-li kontaktováni do 14 dní od zaslání CV - nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení

Náplň práce:
  • Vytváření textů materiálů do katalogů a letáků
  • Koordinace, podíl na přípravě a zadávání výroby propagačních materiálů
  • Správa propagačních kanálů

Požadujeme:
  • VŠ 1.stupně (vhodná pozice i pro absolventy)
  • komunikativní znalost AJ
  • základní orientace v on-line marketingu a marketingových nástrojích
  • znalost práce s grafickým softwarem výhodou
  • manuální zručnost

Nabízíme:
  • nadstandardní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
  • firemní benefity, zaměstnanecké bonusy
  • atraktivní práci v mladém dynamickém kolektivu

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - grafické programy - výhodou

Benefity

  • Zvláštní prémie - podle dosažených výsledků

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 6.1.2017