Volné pracovní místo  Provadač/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 15 000 Kč / měsíc

z:18.10.2016. Místo výkonu práce Dukelská č.p. 240/16, 743 01 Bílovec.
Náplň práce: prodej zahradní a stavební techniky, ručního nářadí, atd.
každodenní komunikace se zákazníky, technické poradenství zákazníkům, obsluha zákazníků na prodejně, telefonické kontaktování zákazníků, práce ve skladovém prostředí
manipulace se zbožím a práce ve skladu, příjem, výdej zboží
Požadujeme: orientace v sortimentu zahradní techniky a pracovního nářadí, prodejní dovednosti, znalost na PC, přátelské vystupování, komunikativnost, asertivitu, odolnost vůči stresu, smysl pro zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, čistý trestní rejstřík
Zaměstnanecké výhody stravenky, příspěvek na dovolenou.
V případě zájmu se můžete dostavit osobně na adresu uvedou výše v době od pondělí do pátku mezi 9 až 17 hodinou, nejlépe však po předchozí telefonické domluvě s panem Klapetkou na tel. čísle použijte odpovědní formulář . Můžete také zaslat svůj životopis na e-mail použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 31.10.2017